•  

   

   

         nienawiść

   

   

            absurd

   

   

             żądza

   

   

            spisek

   

   

            zajrzyj

   

   

               za

   

   

            kulisy

   

   

           władzy

 •  

   

   

   

         Sprawdź,

   

   

   

             kto

   

   

   

             stoi

   

   

              za

   

   

        zamachem!

 •  

   

   

   

   

   

          A może

   

   

   

               to

   

   

   

           zemsta

   

   

   

          Wiktora

   

   

   

          Farona?

 •  

   

   

   

   

               Co

   

   

              jest

   

      

        największą

   

   

   

         tajemnicą

   

   

   

        Naczelnika?

Stop cenzurze 0
Stop cenzurze

Drodzy Czytelnicy! Dochodzą do mnie bardzo niepokojące informacje. Być może sprzedaż "Dyktatora" zostanie zakazana. Jeśli tak się stanie, nie pozwólcie zamieść tej sprawy pod dywan. Ja na pewno się nie poddam. Jeśli coś mi się stanie, upominajcie się o tę książkę. To uczciwa powieść, którą w każdym normalnym kraju można byłoby wydać i sprzedawać. W USA prawdopodobnie książka, która ma taką historię powstania i takie przyjęcie czytelników (pierwszy nakład sprzedany praktycznie w 1 dzień), byłaby sensacją i księgarnie by się o nią biły, a wszystkie media trąbiły. A u nas? Media milczą. Największe serwisy podają informację: "produkt niedostępny". To nieprawda. Produkt jest dostępny, można go zamawiać, jest dodrukowywany. Dopytujcie o niego w Empikach i księgarniach (jeszcze się łudzę, że to jakiś błąd techniczny, oby). Nie pozwólcie mi zamknąć ust. Jak mam zarabiać na życie, jeśli wydania jednej książki zakazuje mi sąd ("Dla niej wszystko"), a następna w dziwnych okolicznościach "znika" z możliwości zakupu? Jestem bezrobotny od 8 lat. Nie umiem inaczej zarabiać niż pisząc. Chcę pisać uczciwie, a nie tak jak każą sponsorzy-lobbyści. W Was nadzieja!

czytaj całość »
No to ruszamy! 0
No to ruszamy!

4.10.2017, godzina 02.46. Po wielu testach nacisnąłem przycisk, który uruchamia stronę wydawnictwa "Książki z kluczem" dla wszystkich. Ruszamy z książką "Dyktator". Ale to dopiero początek. Każda kolejna książka będzie mocniejsza.

czytaj całość »
Dzień dobry, świecie! 0
Dzień dobry, świecie!

Nazywam się "Książki z kluczem" i właśnie się narodziłem. Nieco z przymusu, bo muszę wydać powieść, której nikt inny by nie wydał. Powieści tej na imię "Dyktator". Istnieje ryzyko (szansa), że po niej, w tym wydawnictwie ukażą się kolejne tytuły: "Cesarz", "Zło", "Obywatel", inne... Szukacie rzeczy nietuzinkowych, napisanych z zębem, książek z kluczem? Zaglądajcie.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl